درباره فراز کنترل

شرکت فراز کنترل، فعالیت خود را در سال 1381 در فضایی به وسعت 2000 متر مربع (سالن تولید) و 400 متر مربع (واحد اداری) در شهر یزد آغاز نموده است. این فعالیت در زمینه مشاوره، طراحی، ساخت، مونتاژ و تولید انواع مختلف تابلو برق های فشار ضعیف ،تابلو برق های کنترل ، بانک خازن و تابلو برق های فشار متوسط با بهره گیری از امکانات مناسب، تجهیزات مدرن و دانش فنی روز، زیر نظر متخصصین و مهندسین معتبر صنعت برق بوده است.

 شایان ذکر است، نحوه انجام تعهدات و کیفیت کالای تحویلی به مشتریان به گونه ای بوده که توانسته نظر بسیاری از متخصصان عرصه صنعت را به سوی خود جلب نماید.

این شرکت به طور کاملا تخصصی و با تکیه بر اصول مهندسی خدمات ارزنده ای را ارائه نموده و تاکنون پروژه های زیادی توسط کارشناسان این شرکت در صنایع گوناگون از قبیل صنایع پتروشیمی ، نفت و گاز ، صنعت کابل سازی ، صنعت تولید ورق کاغذ و کارتن ، صنایع فولادی و صنایع کاشی  و همچنین طراحی ، ساخت و اجرای انواع پروژه های ساختمانی از قبیل پروژه های روشنایی و نورپردازی، BMS انجام گردیده است.

مسئولیت اجتماعی فراز کنترل:

مسئولیت اجتماعی از مهمترین قسمت هایی است که در ” اخلاق کسب و کار ” باید در نظر گرفته شود و در این بخش به نقش شرکتها در حوزه اجتماع پرداخته می شود.

  • مسئولیت اجتماعی محیطی:

در این نوع از مسئولیت های اجتماعی ، شرکت فراز کنترل در زمینه برق صنعتی، بخش بزرگی از تمرکز خود را بر روی حفظ محیط زیست و منابع طبیعی با استفاده از مواد اولیه تجدید پذیر و قابل بازیافت می گذارد.

  • مسئولیت اجتماعی خیر خواهانه:

 در این نوع از مسئولیت های اجتماعی ، شرکت فراز کنترل مسئولیت خود را در نظر گرفتن خدمات اجتماعی و رفع معضلات اجتماعی دانسته و برای کمک به کم کردن این معضلات، با همکاری در کمپین های مختلف نقش خود را ایفا می نماید.

درباره-ما

جهت آشنایی بیشتر با توانمندی های فراز کنترل با ما در تماس باشید.